Фінальні збори консорціуму проекту TEMPUS SUCSID в Києві (Україна)

21 – 25 вересня 2015 у м Київ (Україна) відбулися збори консорціуму проекту TEMPUS SUCSID «Створення мережі міжуніверситетських Start-Up центрів для підтримки та просування студентських інноваційних проектів».

Зібрання було присвячене обговоренню основних досягнень, проблемних моментів у проекті і набутого досвіду, фінансової ситуації в проекті, питань підготовки фінального звіту, а також дисемінації результатів, досягнутих в ході проекту.

У зборах взяли участь представники університетів консорціуму з Великобританії, Франції, Португалії, Фінляндії, Білорусі, Молдови, представники університетів України: Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства імені А.Н. Бекетова, Сумського державного університету. представники університетів України: Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства імені А.Н. Бекетова, Сумського державного університету. Крім того, для участі в міжнародному семінарі «Вплив європейських проектів TEMPUS та набутий досвід”, який проходив в рамках зборів TEMPUS SUCSID, були запрошені зовнішні експерти в галузі бізнесу та освіти. Серед них:

Девід Перріш, – провідний британський бізнес-консультант у галузі креативної економіки;

Микола Дроботенко – керівник Фонду сприяння розвитку талановитої та обдарованої молоді;

Наталія Давидова – директор компанії OCTETIS LLC,

Тетяна Ковалюк – вчений секретар НМК в галузі знань “Інформатика та обчислювальна техніка” НМР МОН України.

Під час семінару міжуніверситетські стартап-центри відзвітували про досягнуті результати і про внесок в проект TEMPUS SUCSID в розрізі робочих пакетів, а також про те, як було організовано пілотування розроблених дисциплін, що дають навички в області розробки, презентації та просування інновацій, краш-тестування стартап-проектів, про діяльність стартап-центрів під час проекту і про плани подальшої роботи.

На зборах TEMPUS SUCSID багато уваги було приділено обговоренню питань стійкості результатів проекту. Так, під час зустрічі представники університетів мали можливість безпосередньо спілкуватися із запрошеними експертами та укладати домовленості про співпрацю.

Крім того, журналісти 5-го національного телевізійного каналу висвітлювали фінальні збори проекту TEMPUS SUCSID і основні результати проекту у програмі «Вікно в Європу» https://www.youtube.com/watch?v=jeUdZuA9UQg.

Міжнародний семінар «Вплив європейських проектів TEMPUS і засвоєні уроки"

Міжнародний семінар «Вплив європейських проектів TEMPUS і засвоєні уроки”

Виступ Девіда Перріша, британського бізнес-консультанта в області креативної економіки

Виступ Девіда Перріша, британського бізнес-консультанта в області креативної економіки

Збори членів консорціуму проекту SUCSID в Києві

Збори членів консорціуму проекту SUCSID в Києві