ЄВРОдень в Харківському Національному Економічному Університеті імені Семена Кузнеця

Проект TEMPUS SUCSID і стартап-центр «First Capital» були презентовані на ЄВРОдні, який проходив у Харківському Національному Економічному Університеті імені Семена Кузнеця 11 червня 2015 року.

ЄВРОдень для Харківського Національного Економічного Університету імені Семена Кузнеця розпочався з візиту документалиста Представництва Європейського Союзу Ірини Стаднійчук. Вона оглянула Інформаційний центр Європейського Союзу в ХНЕУ им. С. Кузнеця.

Інформаційний центр має широкий вибір публікацій та матеріалів офіційних установ Європейського Союзу, а також періодичних видань, журналів ЄС та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС, життя та соціальних стандартів, освіти в країнах ЄС, питань співпраці України та ЄС, та багато інших матеріалів.

В центрі також можна скористатися можливістю доступу до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС.

Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців.

В той же день, представництвом Європейського Союзу в Україні було проведено вуличний інформаційно-пізнавальний захід «ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну».

У рамках заходу можна було поспілкуватися з дипломатами ЄС, взяти участь у конкурсах та вікторинах на знання фактів про ЄС, разом з митцями розмалювати магніти-символи різних країн Європи, взяти участь у селфі-флешмобі #Europabus, відвідати вуличну бібліотеку та фотовиставки на європейську тематику.

Проект TEMPUS SUCSID і стартап-центр «First Capital» також були презентовані в рамках даного заходу. Відвідувачі Євроавтобусу могли отримати інформаційні матеріали, брошури, листівки та консультації щодо функціонування стартап-центру, можливостей, які він надає починаючим підприємцям, а також щодо цілей та результатів проекту SUCSID.

Представники Харківського Національного Економічного Університету імені Семена Кузнеця взяли активну участь у всіх заходах «ЄВРОавтобусу: об’єднаймо Україну». Працівники та студенти університету освоїли техніки малювання на воді, допомагали складати пазл Європи, завели нові цікаві знайомства та просто весело та з користю провели час!