Фестиваль науки в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя

В рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя було проведено цикл науково-популярних лекцій «Горизонти науки» для слухачів Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України та студентів 1 курсу ТНТУ (приблизно 60 слухачів).

Захід відбувся 14 травня 2015 року о 15 год. у читальній залі  науково-технічної   бібліотеки  ТНТУ ім. І. Пулюя (вул. Руська, 56, корпус № 2, ауд. 58).

До уваги учнівської та студентської молоді було представлено декілька лекцій за наступними тематиками:

1. Стартап-центри як інструмент реалізації молодіжних інноваційних ідей.

2. Інструментарій сучасної технічної науки: електронний мікроскоп.

3. Дослідження ближнього космосу: сучасний стан та перспективи.

4. Демонстрація явищ геометричної та хвильової оптики.

Тренер Стартап центру ТНТУ, к.е.н., доц. кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Владимир Ольга Михайлівна ознайомила молодь з метою створення та основними цілями функціонування Стартап центрів. Розповіла про історію створення Стартап центру ТНТУ, про основні проведені ним заходи від моменту відкриття. Наголосила на знаннях та можливостях, які студенти можуть отримати під час навчання у ньому. Обґрунтувала важливість розвитку особистісних бізнес-якостей у сучасному високо конкурентному середовищі та пошуку власних бізнес-ідей, з метою подальшого їх втілення у бізнес-проекти.

Більше інформації про цю подію: http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/2211