Зустріч зі студентами Тернопільського коледжу

6 квітня 2015 року було проведено дисемінаційний захід на базі регіонального Стартап-центру Тернопільського національного технічного університету. Тренери стартап-центру (Мосій О. Б., Сороківська О. А., Струтинська І.В.) відвідали відділення економіки та туризму Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола (м. Тернопіль) у рамках «Днів професійного зростання».

Слухачами та активними учасниками були студенти третього курсу коледжу в кількості 35 осіб.

Тренери Стартап-центру ознайомили студентів із цілями та завданнями роботи регіонального Стартап-центру, пояснили його функції та можливості у наданні допомоги молодим людям. Вони також розповіли студентам про Стартап-проекти, які реалізовуються у межах регіонального Стартап-центру та повідомили про майбутні краш-тести.

Тренери запропонували студентам, які мають творчі ідеї, звернутися до Стартап-центру, роздали контактну інформацію у вигляді буклетів та візиток усім учасникам.

Потім тренери Стартап-центру провели тренінг на тему: «Як розпочати власну справу». Тренінг було проведено у формі цікавої рольової гри.

У формі ділової гри студенти вчились:

  • · виявляли інноваційні ідеї та лідерські здібності;
  • · розкривали творчий та підприємницький потенціал;
  • · не боятись труднощів та бути готовим ризикувати та брати на себе відповідальність.

Рольова гра допомогла студентам зрозуміти потребу змін у своєму житті, вийти за межі буденності і повірити у себе. Особливістю такого методу спілкування було те, що для вирішення реальної проблеми в якості сюжету було використано метафору. Метафорою слугувала байка «Лисиця і виноград».

Найактивніші учасники рольової гри отримали в нагороду календарі. Сподіваємося, що співпраця між тренерами та студентами коледжу буде продовжена надалі та матиме великі перспективи.